NAŠE SLUŽBY

Základové desky

Základové desky realizujeme ve špičkové kvalitě a s dokonalým servisem. Spolehněte se na nás a získejte vynikající výsledek, který Vás přijde na překvapivě malé peníze. U nás pořídíte za atraktivní cenu skutečně kvalitní základové desky.

Naše komplexní nabídka obsahuje tyto aktivity:
- základové desky na klíč pro zděné a montované domy - základové desky pro dřevostavby- skrývka ornice a výkopové práce základových pásů- položení zemnícího pásku- betonáž základových pasů- instalace průchodek pro přípojky inženýrských sítí- dodávka a položení ležaté kanalizace včetně tlakové zkoušky- příprava podloží základové desky- armování základové desky- betonáž základové desky
Obraťte se na nás a objednejte si realizaci základové desky! Vycházejícím z našich dlouholetých zkušeností. Základové desky od nás jsou sázkou na jistotu. Naším hlavním cílem je spokojený zákazník a stoprocentně vykonaná práce s ohledem jak na kvalitu, tak na rychlost realizace.

Kompletní rekonstrukce

Nabízíme kompletní nabídku stavebních prací. Plánujete-li dílčí i rozsáhlé stavební rekonstrukce, např.: od zateplení fasády, opravy střechy, rekonstrukce spojenou s půdní vestavbou a další stavební projekty, stavební firma OPTHERM STAVBY s.r.o. Vám dodá tyto práce na klíč.
Rekontrukce bytů a bytových jader
Stavební firma OPTHERM STAVBY s.r.o. nabízí svým zákazníkům kompletní nabídku rekonstrukcí, zaměřenou i na rekonstrukce bytů, kompletní rekonstrukce panelových bytů, včetně rekonstrukce bytových jáder, a rekonstrukce koupelen.

Bourací práce a demolice

Provádíme demolice jak celých budov tak i částí objektů. Zajišťujeme demolice jak zděných budov, tak demolice betonových nebo železobetonových objektů. Demolice provedeme zcela kompletní jako službu na klíč. K demolici i k odvozu (popřípadě roztřídění nebo drcení sutě) používáme vlastní těžkou techniku a nákladní automobily. Používáme bourací kladiva a hydraulické nůžky a díky této těžké technice jsme schopni provézt demolici téměř jakékoliv stavby v co možná nejkratším čase. Pokud je zapotřebí provézt šetrnou demolici některé části stavby tak, aby byla její část zachovaná nepoškozená, nebo z jiných důvodů provézt demolici šetrným způsobem, jsme schopni provézt demolici ruční za pomoci drobné stavební a bourací techniky s ohledem na požadavky zákazníka jak demolici provézt. Pokud máte zájem o naše služky kontaktujte nás a specifikujte požadavky na způsob a rozsah demolice. Budeme se Vám snažit vyjít maximálně vstříc jak kvalitou, tak i termínem a cenou provedení zakázky.

Zateplování

ZATEPLENÍ BUDOVY
Základním krokem udržení stálé teploty ve vašem domě a zároveň také k výraznému ušetření spotřeby tepelných energií je právě zateplování budov.
ZATEPLOVÁNÍ DOMŮ
Každý, kdo má rodinný dům či vilku, ví, jak těžké je celý dům vytopit. Abychom zbytečně neplýtvali tepelnými energiemi, je třeba dům pořádně zateplit.
ZATEPLOVÁNÍ FASÁD
Pro udržení tepla ve vašem domě či bytě je základem zateplení fasády, která chrání váš dům zvenku a je jen na ní, aby nepropouštěla zbytečně moc tepla ven.
ZATEPLENÍ PANELOVÝCH DOMŮ
V obytných domech, kde žije spousta lidí, by mělo být šetření teplem na prvním místě. Díky revitalizaci panelových domů, lze docílit příjemné teploty za nízké náklady.
ZATEPLENÍ VEŘEJNÝCH BUDOV
Zateplování se vyplácí nejen u obytných budov, ale stejně tak i u budov veřejných. Mimo jiné s sebou nese spoustu výhod od redukce nákladů po snížení teplotních rozdílů v místnosti.
KOMPLEXNÍ ZATEPLENÍ
Potýkáte se s rozličnými příčinami, kvůli kterým z vašeho bytu odchází zbytečné teplo. Vyřešíme váš problém pomocí zateplení fasády, střechy či podlahy.

Rodinné domy

K naší nejrozšířenější činnosti patří výstavba rodinných domů, a to jako subdodavatel nabo častěji jako generální dodavatel. Stavíme dle dohody s investorem, samozřejmně formou přímé dodávky na klíč. Nebráníme se v žádném směru spolupráce s investorem kutilem který se rozhodl dokončit si svoji stavbu sám, takže v takovém případě stavíme na přání hrubé stavby rodiných domů.

Obytné domy
Vedle výstavby rodinných domů, která byla v úvodních letech dominantní částí našeho výrobního programu, se později zařadila výstavba a rekonstrukce budov občanské vybavenosti, rekonstrukce a novostavby bytových domů.

Školy, školky, školská a zdravotnická zařízeníDůležitým segmentem činnosti jsou komplexní rekonstrukce a stavby občanské vybavenosti a stavby pro sociálně-zdravotní účely, tj. administrativní budovy, školy, školky, budovy úřadů, státních institucí, a to nabízíme včetně nýní aktuální sanace a likvidace azbestu zabudovaného v budovách.
Průmyslové a další stavbyNabízíme Vám i projekci a realizaci průmyslové stavby pro chemický, potravinářský a zpracovatelský průmysl, stavby pro telekomunikační společnosti. Jedná se zejména o výrobní a technologické celky, skladovací haly či areály.

Revitalizace

Revitalizace paneláku nejenže zkrášlí celý, pověstně šedivý objekt, ale zásadně zlepší úroveňzdravého obytného prostředí. Zateplení fasády, výměna oken a další nezbytné dílčí opravy pomohoupanelovému domu udržovat optimální klima v panelových bytech po celý rok a sníží výrazně nákladyna vytápění. Váš panelák tak bude zdravý a barevně i obytně atraktivní.

REVITALIZACE PANELÁKU = důkladný průzkum + opravy špičkové kvality + moderní styl bydlení
DŮKLADNÝ STAVEBNĚ TECHNICKÝ PRŮZKUM Prvním, nejdůležitějším krokem revitalizace paneláku je stavebně technické posouzení stavu, které reálně odhalí klíčová i specifická místa revitalizace.
PROFESIONÁLNÍ REALIZACE OPRAV Naši stavební profesionálové postupují vždy podle závažnosti sanačních opatření, rozhodují mj. o neodkladných opravách. Dodržování efektivní vysoké kvality oprav je jejich standardem.
MODERNÍ STYL BYDLENÍ Po revitalizaci paneláku se již nebudete muset stydět za to, kde žijete. Naopak! Váš panelák získá atraktivní vzhled a bydlení ve zcela novém a moderním stylu Vám bude přinášet radost i úspory na energiích.
REVITALIZACE PANELÁKU Komplexní revitalizace paneláku zlepší tepelnou pohodu v bytě po celý rok, zbaví panelák všech stavebních neduhů a nadbytečných oprav a zkrášlí jeho celkový vzhled.

VSTUPY Jsou jedním z nejnamáhanějších a nejfrekventovanějších míst panelového bytového domu. Provádíme opravy schodišť a podest, výměnu otvoru za nové hliníkové vstupní dveře (na vyžádání i plastové) a zastřešení vstupu. Ve vstupech vyměňujeme také zvonková tabla v různém provedení (i antivandal). Nové zábradlí vstupů je prováděno ocelové, upravené žárovým zinkováním alternativně nátěrem nebo hliníkové.

BALKONY A LODŽIE Jsou nejvíce namáhanou konstrukcí bytového domu, proto jsou místem s nejčastějším výskytem vad a poruch. Práce na nich provádíme podle projektové dokumentace. Nejčastější povrchovou úpravou je keramická dlažba. Materiály používáme certifikované a ověřené při provádění těchto prací.

ZÁBRADLÍ Zábradlí tvoří spolu s fasádou vzhled celého domu a proto se zaměřujeme také na jeho design. Zábradlí se upravuje žárovým zinkováním a nátěrem. Kotvy k uchycení zábradlí používáme od firmy HILTI. Před použitím je třeba provést odtrhové zkoušky ke správné volbě kotvy. Nově nabízíme dodávku hlinikového zábradlí s úpravou komaxitovým lakováním.

STŘECHA Provádíme hlavně opravy a sanace plochých střech živičnými i foliovými materiály a to podle projektové dokumentace.

FASÁDY U pláštů bytových domů je nutné se zabývat nejen zateplením konstrukce a hlavně odstranit vady a statické poruchy konstrukce. Podcenění oprav Vás může překvapit po několika letech od zateplení domu. Náklady budou několikanásobně vyšší. Zateplení provádíme z lešení s použitím certifikovaných systémů montovaných proškolenými pracovníky.

Dodávky a montáže výtahů včetně kompletního stavebního servisu

Naše služby zahrnují především modernizaci a rekonstrukci stávajících výtahů včetně kompletního stavebního servisu, prostě tak, aby jste se nemuseli o nic starat.

Jaké služby vám poskytneme?

  • bezplatné poradenství při návrhu technického řešení

  • bezplatnou prohlídku vašeho výtahu technikem

  • zpracování konkrétní cenové nabídky

V případě zájmu pro vás vyřídíme i stavební povolení nebo ohlášení na příslušném úřadě, zajistíme statický výpočet a požárně-bezpečnostní řešení s vyjádřením Hasičského záchranného sboru.

Existuje mnoho důvodů modernizace výtahů a rekonstrukce je velmi efektivním řešením.

VYTVOŘÍME PROSTOR PŘESNĚ PRO VÁS

OPTHERM STAVBY s.r.o. si vyhrazuje veškerá práva k obsahu těchto internetových stránek, především práva autorská, osobnostní, práva související s vlastnictvím ochranných známek a případně veškerá další související práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů OPTHERM STAVBY s.r.o., především z těchto internetových stránek je bez předchozího výslovného písemného souhlasu ze strany OPTHERM STAVBY s.r.o. výslovně zakázáno.
© 2018 OPTHERMSTAVBY s.r.o., Krakovská 1095/33, Ostrava 700 30
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky