O NÁS

Veškeré aktivity naší společnosti se soustředí na to nejdůležitější, přání našich klientů. S ohledem na jejich požadavky vytváříme budovy dokonalé v každém detailu.


  • Stavební firma OPTHERM STAVBY s.r.o. byla založena v roce 2010 jako logické pokračování původního podnikatelského úsilí započatého v roce 1999.
  • Lidé ze stavební firmy OPTHERM STAVBY s.r.o. sbírají své zkušenosti již od roku 1999, kdy zrealizovali svoje první stavby. Od té doby ve spolupráci ostatních společností postavili více jak 60 rodinných domů a zrealizovali více jak 100 stavebních projektů po celé České republice.
  • Provádíme komplexní služby v oblasti stavebnictví včetně tzv. stavby "na klíč" s individuálním přístupem k zákazníkovi.

  • Dnes patří mezi přední soukromé firmy v oblasti stavebnictví se širokou škálou aktivit zahrnujících výrobu, obchod i služby.
  • Již několik let zajišťuje pro své zákazníky realizační činnost v oblasti výstavby, modernizací a rekonstrukcí stavebních objektů v oblasti průmyslových, občanských a bytových staveb, dodavatelskou činnost, dodávky stavební i technologické, včetně všeho navazujícího zázemí nutného pro zajišťování výše zmíněných činností.
  • Specializuje se na program komplexní rekonstrukce a revitalizace panelových i zděných bytových domů, opravy a zateplení střešních plášťů, zateplování fasádních plášťů budov. Stavební činnosti zabezpečuje zejména středisky vedenými odborníky, staviteli a techniky s bohatou praxí.
  • Společnost OPTHERM STAVBY spol. s r.o. se každým rokem dynamicky rozvíjí. Během své existence jasně prokázala, že je firmou stabilní a pro své zákazníky je solidním a spolehlivým partnerem.


Provádíme komplexní služby v oblasti stavebnictví včetně tzv. stavby "na klíč" s individuálním přístupem k zákazníkovi. Nabízíme Vám kompletní stavební servis při dodávce a montáži výtahů. 

OPTHERM STAVBY s.r.o. si vyhrazuje veškerá práva k obsahu těchto internetových stránek, především práva autorská, osobnostní, práva související s vlastnictvím ochranných známek a případně veškerá další související práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů OPTHERM STAVBY s.r.o., především z těchto internetových stránek je bez předchozího výslovného písemného souhlasu ze strany OPTHERM STAVBY s.r.o. výslovně zakázáno.
© 2018 OPTHERMSTAVBY s.r.o., Krakovská 1095/33, Ostrava 700 30
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky